doradztwo : Machines Service
doradztwo

W Machines Service oferujemy szeroki wybór maszyn budowlanych i robotów koszących. Na rynku istnieje wiele maszyn dopasowanych do różnych zadań i o różnych harmonogramach konserwacji. Chcemy mieć pewność, że sprzęt, który wybierzesz jest doskonale dopasowany do Twoich potrzeb Właśnie dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych doradców, którzy są w stanie odpowiedzieć na niemal każde Twoje pytanie od razu.

Wykorzystywanie robotów koszących zrewolucjonizowało sposób utrzymywania ogrodów i trawników. Nowoczesne maszyny koszące to nie tylko wydajność i doskonała precyzja, ale także wysoka jakość wykończenia i świetny desing.

W naszej ofercie posiadamy m.in. roboty koszące następujących marek:

Ambrogio – firma z ponad 30-letnim doświadczeniem słynąca z tworzenia wysoko innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań. Roboty koszące tej marki są ciche, przyjazne środowisku i wydajne. Z łatwością obsługuje najtrudniejsze stoki o nachyleniu do nawet 55%.

Zonghsen – firma powstała w 1992 roku i szczyci się szczególnie niezawodnością i wydajnością tworzonych przez nich silników.

ECHO – producent wysokiej jakości pilarek spalinowych i elektrycznych, podkaszarek, nożyc spalinowych i elektrycznych i innych urządzeń niezbędnych do dbania o tereny zielone.

Tak jak Ty lubimy konkrety i chcemy mieć pewność, że będziesz zadowolony z dokonanego wyboru. Oferujemy możliwość darmowego pokazu u klienta – dzięki temu masz pewność, jak dany robot sprawdzi się u Ciebie, a po zakupie zapewniamy fachowy montaż kupionych u nas maszyn.

W naszej ofercie znajduje się także lekki sprzęt budowlany:

  • agregaty prądotwórcze,
  • przecinarki do betonu i asfaltu,
  • zagęszczarki gruntu,
  • pompy wodne zarówno do wody brudnej i czystej.

Jesteśmy głównym dystrybutorem na Małopolskę produktów marki WEIMA – lider w zakresie technologii i produkcji silników w Chinach, a także jeden z wiodących dostawców silników spalinowych do ponad 50 krajów świata – w tym USA, Kanady i Rosji.

Z nami utrzymasz swoje maszyny w doskonałe kondycji. Skorzystaj z naszych usług serwisowych i zapomnij o problemach z dostępnością części zamiennych do Twoich maszyn budowlanych i robotów koszących. Usługi serwisowe są dostępne nie tylko dla maszyn objętych gwarancją, ale także tych pogwarancyjnych.

Zakupu robotów koszących lub sprzętu budowlanego to inwestycja kapitałowa – zawsze warto więc rozważyć wszystkie możliwe opcje jej sfinansowania. Z naszą pomocą skorzystasz z najlepszych ofert leasingowych, które po przeanalizowaniu sposobu w jaki będziemy wykorzystywać maszynę mogą okazać się najkorzystniejszą opcją.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I WYBIERZ ROZWIĄZANIE IDEALNE DLA CIEBIE !